KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16218106
nr 1621 8106
Fritz Ahlgrensson
(1838-1902), Sverige
Signerad. Akvarell, bildmått: 17x23cm, yttermått inklusive ram: 32x37cm
Fritz Ahlgrensson, född August Fredrik Ahlgrensson 1838, svensk konstnär, död 1902 i Stockholm.
Utrop:
300 kr
måndag 20 maj 2024
kl 19:45:04
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Fritz Ahlgrensson
Läs mer om Fritz Ahlgrensson